E-külalistund tuulest energia tootmise teemal

13. aprillil 2018 toimus 9.c klassil e-külalistund teemal, kuidas tuulest energiat teha. Teemat tutvustas Reigo Kebja Paldiski tuulepargist ning videotunni käigus said õpilased lektorile küsimusi esitada. Jätkutegevusena koostasid õpilased geograafiatunnis postrid teemal „Huvitav teave tuuleenergeetika kohta ja kasutamise perspektiivid Eestis“.  Füüsikatunnis lahendati ülesannet, kus tuli leida vastus küsimusele, milline on tuuliku laba tipu maksimaalne joonkiirus. See tähendab, kui kiirelt liigub tuuliku laba ots? Mitu kiklomeetrit läbib tuuliku laba tipp oma eluea jooksul? Õpilaste tagasiside oli positiivne ja nendele tund meeldis.