Naatan Hollman (12ML) Õpilaste Teadusfestivalil Tartus

12.-13. aprillil 2018 esines 12.ml õpilane Naatan Hollman oma uurimistöö stendiettekandega „Radoonitaseme mõõtmine ja gümnaasiumiõpilaste teadlikkus radoonist Viimsi Keskkoolis“  Õpilaste Teadusfestivalil Tartus Eesti Rahva Muuseumis.

Teadusfestivalil esitleti ning seal võistlesid õpilaste teadustööde riiklikule konkursile esitatud ning selle teise vooru jõudnud tööd. Sel aastal oli konkurss väga tasavägine ning kõikidest konkursile saadetud töödest välja valitud 100 esimest tööd olid väga tugevad ja head.
Igale tööle andsid konkursil punkte kolm žürii liiget ning töid hinnati kolmes kategoorias - töö aktuaalsus, eesmärgid ja järeldused ning selle kõige juures ka seda, kui hästi töö autor ise teemat valdas.
Täname Naatanit ning tema juhendaja Hille Eek'i!