Maa: üks imeline päev

20. aprillil 2018 külastasid 8.c, 8.d, 8.f, 8.g ja 8.h klasside õpilased Viimsi kino, kus vaatasid filmi "Maa: üks imeline päev". BBC suurejooneline loodusdokumentaal oli visuaalselt liigutav ja hingeliselt lummav film, kus nägime looduse suurejoonist vaatemängu kogu oma ilus ja valus. Loodus muutub iga päevaga, kui me vaid oskaks seda märgata. Ühe imelise päeva jooksul teeb päike läbi teekonna taevasse kõrguvatest mäetippudest salapäraste saarteni, inimese poolt puutumata džunglitest suurlinnadeni. Filmis käsitletav temaatika kattus õppekava teemaga „Loodusvööndid“. Aitäh Viimsi Kinole eriseansi korraldamise eest!