Vene keele olümpiaad

13. aprillil 2018 toimus Loo Koolis vene keele olümpiaad Harjumaa 8.-9. kl õpilastele. 8. klasside arvestuses tuli võitjaks Lisett Järv 8.c (juhendaja Darja Vassiljeva Lankina), III koha saavutas Laura Sofie Tohver 8.c (juhendaja Darja Vassiljeva Lankina), IV koha Stiven Lille 8.f (juhendaja Maia Jõeleht) ja V koha Miriam Iris Maiste 8.b (juhendaja Ljudmila Reimann). 9. klasside arvestus saavutas V-VI koha Liis Tamberg 9.c (juhendaja Darja Vassiljeva Lankina). Viimsi Kooli esindasid veel Mary-Ly Raudsepp 8.f (juhendaja Maia Jõeleht), Hanna Tiina Pekk 9.e, Johanna Marie Link (juhendaja Darja Vassiljeva Lankina), Brenda Pent 9.b ja Jonathan Sillak 9.f (juhendaja Valentina Reinhold).