Noored Euroopa metsades

"Noored Euroopa metsades" Eesti finaal toimus 2. ja 3. mail Järvselja Õppe- ja Katsemetskonnas. Eesti finaal koosnes viktoriinist, praktilistest ülesannetest metsas ja posterettekandest. Eesti finaalis osales 15 Eesti eelvoorus parima tulemuse saanud võistkonda. Viimsi Kooli esindasid võitkonnad HUNT koosseisus Kertu Saul ( 11 ml) ja Marelle- Merita Seren (11 ml) ning võistkond RATSUD koosseisus Jürgen Maasing,( 9d) Marten Raudi (9e) ja Kevin Sults (9e).

Parima tulemuse seekordsel võistlusel saavutas Hugo Treffneri Gümnaasiumi võistkond „forEST“, kes esindab Eestit rahvusvahelisse finaali, mis toimub septembris 2018 Leedus.