Füüsikaviktoriin "Spekter"

3. mail 2018 toimus veebipõhine füüsikavitkoriin "Spekter". Viktoriinil osales sellel aastal 1272 õpilast, nendest nooremas vanuseastmes (8.-9. kl) 733 ja vanemas (10.-12. kl) 539 õpilast. 9. klassi arvestuses saavutas suurepärase II koha Veronika Kukk 9.c, IX koha Kristian Erik Papp 9.c ja X kohta jäi jagama Kaspar Blaat 9c (juhendaja Ingrid Rõigas). 10. klasside arvestuses saavutas VI koha Jorgen Tiigisoon 10.ml (juhendaja Pilleriin Paidla). Üle 200 punkti kogusid Viimsi Koolist veel Oliver Kaljuste 9.a, Annamaria Bereczki 9.b (juhendaja Ingrid Rõigas), Janar Velleste 11.ml, Ragnar-Markus Manitski 11.ml, Peeter-Aleksander Paju 11.ml ja Merilin Radvilavićius 10.ml (juhendaja Pilleriin Paidla). Suur tänu kõikidele, kes viktoriinil osalesid.