Teadmiskeskus
Nõmme Põhikool
Merivälja Kool
Kurtna Kool
LTT - meie teadlik valik!
Sünnipäevad
Huvitavaid linke
Uudised 2008-2010

Loovusring "Muinasjutud"

Loovusring "Muinasjutud" tutvustab õpilasele kirjanduse, teatri, muusika, kunsti ja arhitektuurialaseid oskusi ning teadmisi. Huviring toetab õpilase mitmekülgset arengut ning aitab luua ja tugevdada ühendusi erinevate kunstide vahel. Õpilastes äratatakse huvi väljendama ennast nii sõna, keha, helide kui ka visuaali kaudu. Samuti aitab huviring arendada analüüsivõimet. Huviring on mõeldud loomingulisele õpilasele, kellele meeldib nii joonistada, laulda kui ka muinasjuttude üle arutleda. Samuti sobib huviring erinevate kunstidega tutvumiseks ja nende hulgast oma lemmiku välja selgitamiseks.

Keda ootame osalema?
Algastme (1. klass) teatri-, muusika-, arhitektuuri- ja kunstihuvilisi õpilasi.

Õppekava maht
60 akadeemilist tundi, mis on jaotatud kahe aasta peale.

Millal toimub?
Alates oktoobrikuust reedeti kell 13.25-14.10.

Kus toimub?
Viimsi Koolis A212.

Õppemaks
Loovusringi kuutasu 15 eurot tuleb maksta MTÜ Teadmiskeskus Collegium Eruditionis a/a Swedbangas EE612200221064825314 iga kuu 15. kuupäevaksMaksekorralduse selgitusse tuleb kindlasti märkida koostöölepingu number, õpilase ees- ja perekonnanimi, makstava(d) kuu(d) ja viitenumber.

Registreerimine http://www.eformular.com/sipelgas/muinasjutud.html

Juhendaja: Liisi Aomets