Teadmiskeskus
Nõmme Põhikool
Merivälja Kool
Kurtna Kool
LTT - meie teadlik valik!
Sünnipäevad
Huvitavaid linke
Uudised 2008-2010

Õmblusring

Õmblusringi keskmes on praktiline tegevus, toodete valmistamine ja tootetsükli läbitegemine idee sünnist kuni valmis tooteni. See on õpilaste tegevus eluliste probleemide lahendamise nimel, selleks juba olemasolevaid teadmisi ja käelisi oskusi kasutades ning vajadusel uusi juurde õppides.
Olulisel kohal on õpilaste avatus loomingulistele ideedele ja originaalsetele vaatenurkadele. Õpilane valib ning kombineerib sobivaid materjale, töövahendeid ja tehnikaid ning on valmis oma oskuseid loovalt esemete valmistamisel kasutama.

Keda ootame osalema?
Põhi- ja ülemastme (5.- 11. kl) õmblemisest huvitatud õpilasi.

Õppekava maht
60 akadeemilist tund.

Millal toimub?
Alates oktoobrikuust neljapäeviti kell 15.00-16.30.

Kus toimub?
Viimsi Koolis C104.

Õppemaks
Õmblusringi kuutasu 20 eurot tuleb maksta MTÜ Teadmiskeskus Collegium Eruditionis a/a Swedbangas EE222200221067497493  iga kuu 15. kuupäevaks. Maksekorralduse selgitusse tuleb kindlasti märkida koostöölepingu number, õpilase ees- ja perekonnanimi, makstava(d) kuu(d) ja viitenumber.

Registreerimine: http://www.eformular.com/sipelgas/omblusring.html

Juhendajad: Kairy Nahkur