Teadmiskeskus
Nõmme Põhikool
Merivälja Kool
Kurtna Kool
LTT - meie teadlik valik!
Sünnipäevad
Huvitavaid linke
Uudised 2008-2010

Fotograafia

Fotograafias tekitatakse õpilastes huvi stuudio- ja loodusfotograafia erinevate tahkude vastu omal käel katsetamiste, vaatluste ja järelduste tegemise kaudu. Igas õpilases peitub suur huvi ümbritseva maailma vastu ja meie aitame seda maailma läbi kaamera ja objektiivi vaadata ning vajadusel kohendada kompositsiooni ja kaadripaigutust. Õpilane õpib nägema keskkonda läbi optilise perspektiivi, õpib looma seoseid valguse ja varjuga erinevate objektide puhul.

Keda ootame osalema?
Põhiastme (4.-6. klass) fotograafiahuvilisi õpilasi.

Õppekava maht
60 akadeemilist tundi, mis on jaotatud kahe aasta peale.

Millal toimub?
Alates oktoobrikuust neljapäeviti kell 15.30-16.15.

Kus toimub?
Randvere Koolis F104.

Õppemaks
Fotograafia kuutasu 30 eurot tuleb maksta MTÜ Teadmiskeskus Collegium Eruditionis a/a Swedbangas EE222200221064825628  iga kuu 15. kuupäevaksMaksekorralduse selgitusse tuleb kindlasti märkida koostöölepingu number, õpilase ees- ja perekonnanimi, makstava(d) kuu(d) ja viitenumber.

Registreerimine http://www.eformular.com/sipelgas/fotograafia.html

Ringi juhendaja: Priit Palomets