Viimsi Kooli koolivormi lisatellimine 2018/2019 õppeaastaks

Koolivormi lisatellimuste vastuvõtmine õppeaastaks 2018/2019 toimub 05. september – 20. september kodulehe kaudu rubriigi all "KOOLIVORM", alapealkiri "Tellimine".

Kooli huvialalaadal on võimalus riideid tellida 08.septembril. Samal päeval toimub ka taaskasutuslaat.

Koolivormi esemed saabuvad kooli oktoobri lõpus (peale vaheaega) ja väljastamine toimub I korrusel ruumis B111 läbi suure garderoobi (sildid üleval). Täpsem info toodete kättesaamise kohta tuleb kooli kodulehele oktoobri II pooles.

Üksikud esemed saadaval koheselt õppeaasta jooksul, mis on üle jäänud eelnevatest tellimustest.

Info: Margit Võsu, margit@viimsi.edu.ee; 6028 943