14. septembril toimub Viimsi Kooli jooksu- ja liikumispäev

1.-3. klasside spordipäev toimub Haabneeme rannas kell 9.00 kuni 13.30. Täpsem info klassijuhatajatelt.

4.-9. kl õpilastele toimub jooks/matk Haabneeme kergliiklusteedel. Kogunemine kooli spordikeskuse parklas. Ülekäiguradasid ja ristmikke turvavad õpetajad.

Ajakava:

7. klass - poisid kell 9.00 ja tüdrukud kell 9.10

4. klass - kõik koos klassijuhatajatega kell 9.30-9.40

4. - 9. väikeklassid (S, R, X, Y) -  kell 9.50

8. klass - poisid kell 10.00 ja tüdrukud kell 10.10

5. klass - poisid kell 10.30 ja tüdrukud kell 10.40

9. klass - poisid kell 11.00 ja tüdrukud kell 11.10

6. klass - poisid kell 11.30 ja tüdrukud kell 11.40

Jooksu/liikumispäeva klassiastmete kuni 20 õpilase jooksu tulemused leiad SIIT:

Spordipäeva liikumisrada:
Start spordikeskuse parklas - autoväravast väljudes üles vasakule terviserajale - pärast mäkketõusu pööre paremale - Pargi tee - spordiväljaku äärest Aiandi teeni - Aiandi tee/Pärnamäe tee/Lubja tee ristmikust vasakule - VIMKA parkla kaudu ülekäigurajale (Hundi tee juures) - mööda kergliiklusteed suund kooli poole - enne Heki tee ringteed ülekäiguraja ületus (vasakule) suunaga kooli poole - finiš Viimsi staadionil.

Spordipäeva mõte on propageerida liikumist noorte hulgas ja panna alus tulevikus Viimsi koolide liikumispäevale. Iga klassiastme kiiremaid poisse ja tüdrukuid premeeritakse auhindadega.