Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused staadioniteatejooksudes

Teisipäeval, 11. septembril 2018 toimusid Kose staadionil Harjumaa koolidevahelised meistrivõistlused staadioniteatejooksudes. Viimsi Kooli 5. klasside poiste võistkond koosseisus Rasmus Laidvee 5.d, Robert Peterson 5.d, Kristofer Ollik 5.b (juhendaja Roland Mik) ja Hannes Metsma 5.c (juhendaja Ain Pinnonen) saavutas III koha.

Viimsi Kooli esindasid veel Robert Oliver Prits 5.b, Liis Getter Saar 5.d, Anete Põlluaas 4.a, Annika Põlluaas 4.a, Kertu Tuik 5.a, Freia Liisa Palk 5.b, Johann Junti 7.a, Rasmus Rabtśuk 6.d, Johann-Martin Torim 6.a, Georg Berting 7.c, Jorven Bruno Nopponen 7.c, Gerda Kattai 6.b, Maria Leena Oja 7.a, Heliise Kolk 6.a, Sofia Veskimägi 6.d, Marili Põlluaas 7.a, Romet Kolk 9.b, Johann Kõre 8.c, Ats Laanes 9.b, Philip Paśkov 9.c, Mirko Marcel Nõmm 8.e, Lotte Puusepp 8.c, Liisbet Rümmel 8.e, Nora Veskimägi 8.e, Elisabeth Seepter 8.d, Emma Reti Tikenberg 8.b ja Emilie Veik 8.f. Õpilasi juhendasid Kirke Aitsen, Marika Seppor, Ahmed Porkveli, Eha Rünne ja Sirje Vigla.