Logo
  Avaleht  Üldinfo  Koolipere  Koolikorraldus  Õppetöö  Projektid  Vastuvõtt  Teadmiskeskus  Tugisüsteem  Huvitegevus  Spordikeskus
  Avaleht
Koolivormi tellimine
PAKUME TÖÖD
Päevakava
Eelkool ja mängukool 2019/2020
Eelkool 2018/2019
Õppekava
Õpetajate konsultatsiooniajad
Õpilaspilet
Videod

  Otsing
Täppisotsing  

XI KOOLITEATRITE FESTIVALI „VÄIKE LAVA 2018“ AJAKAVA

XI Kooliteatrite festivali „VÄIKE LAVA 2018“ ajakava Viimsi Koolis

 

REEDE, 2. NOVEMBER

14.00-14.20 FESTIVALI AVAMINE
14.20-14.35 Viimsi laste näitetrupp Wilhelmiine 3. klass,
F.R.Kreutzwaldi ja E.Raua järgi seadnud Maarika Koks „Kilplased“ , lavastaja Maarika Koks
14.45-15.00 Osula Põhikooli algklasside näitering,
trupi ühistöö Leila Holtsi luule põhjal „Me oleme Osulast“,
lavastaja Tuulike Mölder
15.10-15.25 Eidapere Kooli näitering,
Krista Mustonen „Sünnipäevale minek“,
lavastaja Krista Mustonen
15.35-15.50 Lindi Lasteaed-Algkooli 5.klassi näitetrupp,
Andrus Kivirähk „Hiired pööningul“,
lavastaja Ene Säde
15.55-16.05 Audru Kooli 2.b klassi trupp,
A. Kivirähki ainetel „Mereröövel Lusikas“,
lavastaja Kaire Leetsar
16.10-16.20 Kuressaare Gümnaasiumi 5.d näitetrupp „Kena“,
Lelet Aavik „Rohkem kui tuhat sõna“,
Lavastaja Lelet Aavik
16.35-17.10 Viimsi laste näitetrupp Wilhelmiine 4. klass,
Antonie De Saint Exupery ainetel „Kõnelused väikese printsiga“,
Lavastaja Maarika Koks
17.20-17.50 Konguta Lavalapsed,
Aireè Pajur „Suveunistus“,
lavastajad Astrid ja Meelis Külaots
17.55-18.05 Audru Kooli 6. klassi trupp,
Grupitöö A.Piirikivi „Viisk, põis ja õlekõrs“ ainetel „Uhti, uhti!“,
juhendaja Kaire Leetsar
18.10-18.25 Põlva Kooli 5.klassi draamatrupp
muinasjutu „Okasroosike“ ainetel „Okasroosikese mäng“,
lavastaja Diana Pehk
18.30-18.40 Rakvere Gümnaasiumi sõnakunstiring, 2.ja4.klass,
Aino Pervik (rahvaluule ainetel) „Kaks kitse“,
Lavastaja Jana Sillajõe
18.55-19.00 Rakvere Gümnaasiumi 5.a klass,
Aili Vissel „Tedretäpilugu“,
Lavastaja Kristi Reineberg
VAHEAEG
19.30-19.45 Tartu Mart Reiniku Kooli näitetrupp „Kärjelind“,
Elar Kuus „Memme musi“,
Lavastajad Terje Käärik ja Ave Rüüson
19.50-20.05 Käina kooliteater Jõngermann,
Omalooming „Lugu tüdrukust, kellel pilk oli ainult telefonis“,
Lavastaja Tiia Korv


LAUPÄEV, 3. NOVEMBER

10.45-10.55 Teise päeva avamine
10.55-11.30 Abja laste näitering Cipolino,
Astrid Lindgreni ja Andres Dvinjaninovi järgi „Pipi Pikksukk“,
Lavastajad Viive Niinemäe ja Ruth Mõttus
11.40-11.50 väikeKaRakTer,
Ingrit Tera „Isevärki koolitund“,
Lavastaja Ivo Leek
11.55-12.15 Rakvere Gümnaasiumi „Pähklike“,
Liidja Sepp, Maria Wunderlich „Roosikese lugu“,
Lavastaja Külli Tropp
12.20-12.30 Randvere Kooli näitering,
Lehte Hainsalu luule põhjal Merle Västra „Salapärane maailm“,
Lavastaja Merle Västra
12.35-12.45 Rakvere Gümnaasiumi sõnakunstiring, 3.klass,
Aino Pervik (rahvaluule ainetel) „Jänese unelaul“,
Lavastaja Jana Sillajõe
12.50-13.10 Kuusalu Keskkooli algklasside näitering,
„Karupoeg Puhhi“ ja „Punamütsikese“ ainetel lavale seadnud Saima Kallionsivu „Juhtumid sõpradega“,
Lavastaja Saima Kallionsivu
13.15-13.30 Kunda Ühisgümnaasiumi kooliteater,
F.R.Kreutzwaldi ja E.Raua ainetel „Kilplased“,
Lavastaja Natalie Neigla
15.30-16.30 FESTIVALI PIDULIK LÕPETAMINE