Andmekaitse tingimused
Eelkool ja mängukool 2019/2020

Roboliiga I etapi tulemused

Kolmapäeval, 7. novembril 2018 toimus teadmiskeskuse Collegium Eruditionis Roboliiga I etapp, kus mõõtu võtsid Lego Sumo robotid. Robotite duellid olid väga pingelised ja Roboliiga esimese etapi võitis robot nr 12 (Nora Kurisoo ja Olga Simagina). II koha saavutas robot Hulljulged (Breiton Peerna ja Patrik Tamm) ning III koha punktid sai robot Best_team2018 (Norbert Olaf Lehis, Richard Viigisalu ja Armin Reinhold). Tegemist on neljast osavõistlusest koosneva sarjaga ja järgmine etapp toimub 20. veebruaril 2019, kus võistlustulle asuvad Lego joonejälgijad.
Kolm parimat meeskonda lunastasid sellega pääsme maailma suurimale robootikavõistlusele Robotex 2018, mis toimub sellel aastal 30. novembrist kuni 2. detsembrini Eesti Näituste messikeskuses.
Suur tänu kõikidele osalejatele ja kohtume juba järgmisel etapil!
Roboliiga tegemisi toetavad Viimsi vald ja Euroopa Regionaalarengu Fond