Andmekaitse tingimused
Eelkool ja mängukool 2019/2020

Traditsiooniline jõulumüük

03.- 07. detsembril toimub Viimsi Koolis heategevuslik jõulumüük, mille tulu läheb MTÜ Viimsi Invaühingu erivajadustega laste toetuseks. Lapsed küpsetavad koos peredega maitsvaid küpsetisi ja suupisteid ning mis seejärel koolis müüki lähevad. Laadal müüakse ka omatehtud kaarte ja käsitööesemeid. Koostegemise rõõm, tavapärasest erinev koolipäev ning hulk positiivseid emotsioone on märksõnad, mis osalisi ikka ja jälle selle aktsiooniga ühinema panevad. Rääkimata sellest, et toredate tegevuste taustal aidatakse neid, kes seda kõige enam vajavad. Jõulumüükidega teenitud tulu antakse pidulikult üle iga-aastasel heategevuslikul aastalõpuballil 08. detsembril.

Jõulumüügil osalevad ka omatehtud küpsetistega ÕE noored, et koguda raha noorte poolt korraldavatele projektidele sellel õppeaastal.

Olete kõik oodatud kaasa lööma ja oma päeva meeleolukaks tegema!
Heategevusmüükide ajakava:

5. klassid - 3.dets.
4. klassid - 4.dets.
3. klassid - 5.dets.
2. klassid - 6.dets.
1. klassid - 7.dets.
Müük toimub aatriumis: 10.50-11.20 (väikeste vahetund) ja 11.45-12.15 (suurte vahetund)

Fotodel 5.klasside küpsetised, pildistas Vilve Roosioks.