Andmekaitse tingimused
Eelkool ja mängukool 2019/2020

Erasmus+ praktikant Saksamaalt

Meie koolis viibis 29. oktoober kuni 23. november 2018 Erasmus+ praktikant Josefine Stürmer Saksamaalt, Kölnist. Josefinet juhendas kasvataja väljaõppe praktika sooritamisel vabatahtlikult saksa keele õpetaja Pille Peebu. Praktika käigus viis Josefine läbi saksa keele tunde, mis puudutasid Saksamaa linnu Köln, Düsseldorf jne 4.-9. klassides. Samuti aitas praktikant korraldada klassiüritusi ning külastas mitme keeleõpetaja tunde, kuid mitmekesistas enda teadmiste ja rohkete mängudega ka igapäevaseid ainetunde. Tänu koostööle Viimsi valla Haridus- ja noorsootöö peaspetsialist Kadi Bruusile loodame ka tulevikus nii lastele kui ka õpetajatele võimalust pakkuda autentset keelt kogeda ning eri kultuure tundma õppida. Josefine rõhutas lahkudes, et tundis end Viimsi Koolis väga mugavalt ning hoituna ja rõõmustab tehtud sammu – Eestisse tuleku - üle.