Andmekaitse tingimused
Eelkool ja mängukool 2019/2020

Viktoriinilt "The USA" I ja II koht

15. jaanuaril 2019 toimus Harjumaa 8. kl veebipõhine inglise keele viktoriin "The USA". Viimsi Kooli 8.c klassi võistkond koosseisus Breiton Peerne, Patrik Tamm (juhendaja Liisi Leppik), Gert Krimm (juhendaja Dejan Dejev) saavutas I koha ja 8.e klassi võistkond koosseisus Jakob Laubre, Joonas Aaron Raieste ja Steven Ernits (juhendaja Liisi Leppik) saavutas II koha. Viimsi Kooli esindasid veel 8.a klassist Miia Maria Pinnonen (juhendaja Liisi Leppik), Oona Linda Prohhorov, Vincent Paul (juhendaja Dejan Delev); 8.b klassist Berit Kupper, Mia Laht, Risten Reintam (juhendaja Dejan Delev); 8.d klassist Vanessa-Lotta Mäsak, Karl-Mihkel Kuru (juhendaja Kertu Koldre); 8.f klassist Karoliina Haug, Aleksander Saluri, Marcel Povilaitis (juhendja Liisi Leppik).