Andmekaitse tingimused
Eelkool ja mängukool 2019/2020

Üleriigilise füüsikaolümpiaadi piirkonnavoor

Laupäeval, 19. jaanuaril 2019 toimus Saku Gümnaasiumis üleriigilise füüsikaolümpiaadi piirkonnavoor. 8. klasside arvestuses saavutas Karl Kukk 8.d (juhendaja Kairit Pahla) IV koha ja Oskar Kaasik 8.e (juhendaja Ingrid Rõigas) VI koha. 9. klasside arvestuses võitis III koha Andreas Proos 9.c (juhendaja Mare Pent). Viimsi Kooli esindasid olümpiaadil veel Märt Rikken 8.d, Laura-Lisette Räni 8.d (juhendaja Kairit Pahla), Oscar Moretti 9.d, Emma Reti Tikenberg 8.b, Eva-Riin Järve 8.e (juhendaja Ingrid Rõigas), Erik Paurson 9.c ja Mary-Ly Raudsepp 9.f (juhendaja Mare Pent). Õpilasi valmistas olümpiaadiks ette ja saatis võistlusel õpetaja Ingrid Rõigas. Palju õnne tublidele füüsikutele!