Andmekaitse tingimused
Eelkool ja mängukool 2019/2020

Maakondlik 2.-4. kl poiste joonistuspäev

Teisipäeval, 22. jaanuaril 2019 toimus Loksa Gümnaasiumis Harjumaa 2.-4. kl poiste joonistuspäev teemal "Operatiivsõidukid". Viimsi Kooli esindasid joonistuspäeval Lennart Hallik 2.a (juhendaja Tea Reinberk), Ott Artur Ülemaantee 2.b (juhendaja Taimi Pärnpuu), Sander Erik Vihalem 2.c (juhendaja Tiina Liebert), Johan Pajur 2.d (juhendaja Sigrid Volkov), Robin Schmidt 2.e (juhendaja Marge Tammiste), Oskar Luiga 3.a (juhendaja Kristiina Agu), Valter Koldre 3.b (juhendaja Karin Merilepp), Art-Villem Paul 3.c (juhendaja Mart Vigla), Robert Leiger 3.d (juhendaja Maris Laanela), Lucas Seepter 3.e (juhendaja Annika Estna), Aleksei Beljajev 4.b (juhendaja Maarika Koks) ja Sebastian Sokk 4.c (juhendaja Kristina Raun Raielo). Õpilasi saatis joonistuspäeval õpetaja Maie Vartla.