Andmekaitse tingimused
Eelkool ja mängukool 2019/2020

Harjumaa noorte sisekergejõustiku meistrivõistlused

Kolmapäeval, 23. jaanuaril 2019 toimusid Lasnamäe kergejõustikuhallis Harjumaa noorte meistrivõistlused sisekergejõustikus. Harjumaa meistris tuli 600m jooksus Gerda Kattai 6.b, III koha saavutas kaugushüppes Rasmus Rabtśuk 6.d ja II koha võitis 800m jooksus Lotte Puusepp 8.c. Romet Kolk 9.b ja Liisbet Rümmel 8.e saavutasid 300m jooksus IV koha ning Heliise Kolk 6.a 600m jooksus IV koha. Viimsi Kooli esindasid veel Nora Veskimägi 8.e, Sofia Veskimägi 6.d, Silvia Sarv 4.a ja Ats Laanes 9.b. Õpilasi juhendas õpetaja Kirke Aitsen. Palju õnne tublidele kergejõustiklastele ja nende treenerile!