Andmekaitse tingimused
Eelkool ja mängukool 2019/2020

Üleriigilise keemiaolümpiaadi piirkonnavoor

Laupäeval, 26. jaanuaril 2019 toimus Saku Gümnaasiumis üleriigilise keemiaolümpiaadi piirkonnavoor, millest võttis osa 121 õpilast Harjumaa erinevatest koolidest. 8. klasside arvestuses saavutas Eva-Riin Järve 8.e (juhendaja Peeter Sipelgas) V koha ja Märt Rikken 8.d (juhendaja Kairit Pahla) VI koha. 9. klasside arvestuses saavutas Oscar Moretti 9.d (juhendaja Mare Pent) V koha. Viimsi Kooli esindasid veel Karl Kukk 8.d (juhendaja Kairit Pahla), Johanna Tomberg 8.b, Emma Reti Tikenberg 8.b, Vincent Paul 8.a, Elisa Tamm 9.e, Rihard Viherpuu 9.d, Erik Paurson 9.c, Liis Mirjam Juvas 9.d (juhendaja Mare Pent), Faviola Zlata Velliste 8.e, Jakob Laubre 8.e, Lotte Puusepp 8.c, Miriam Iris Maiste 9.b, Meribel Kõster 9.h, Stiven Lille 9.f ja Monika Müürsepp 9.g (juhendaja Peeter Sipelgas).