Andmekaitse tingimused
Eelkool ja mängukool 2019/2020

First Lego League 2018/2019 hooaeg

Pühapäeval, 27. jaanuaril 2019 osalesid huvikooli Collegium Eruditionis robootikud Patrik Tamm 8.c (Viimsi Kool) ja Norbert Olaf Lehis (Haabneeme Kool) esmaskordselt FIRST LEGO League võistlusel. FIRST LEGO League (FLL) on õpilastele vanuses 9-16 suunatud programm, mille eesmärgiks on teaduse ja tehnoloogia populariseerimine ning lastele vajalike teadmiste ja oskuste andmine. 2018/19 hooaja ülesanne on uurida kosmost – aidata inimestel viibida kosmoses pikkade rännakute jooksul. FIRST LEGO League toimub üle maailma ning sellel hooajal võtab põnevast väljakutsest osa üle 50 000 meeskonna. Meeskonda nõustas robootikaringi juhendaja Timmu Tollimägi.