Andmekaitse tingimused
Eelkool ja mängukool 2019/2020

Üleriigilise emakeeleolümpiaadi piirkonnavoor

Neljapäeval, 31. jaanuaril 2019 toimus Kose Gümnaasiumis üleriigilise emakeeleolümpiaadi piirkonnavoor. 7. klasside arvestuses tuli võitjaks Marleen Vesilind 7.a (juhendaja Dagne-Anete Soontalu), II-III kohta jäid jagama Rebeka Järve 7.b (juhendaja Liis Remmel) ja Kirke Kaisa Kaunis 7.c (juhendaja Riita Järve). 9. klasside arvestuses saavutas II koha Miriam Iiris Maiste 9.b (juhendaja Riita Järve). Viimsi Kooli esindasid veel Marie Mirtel Tedremäe 7.a, Emma Reti Tikenberg 8.b (juhendaja Dagne-Anete Soontalu), Marleen Puuström 7.c, Simone Bergmann 9.h (juhendaja Riita Järve), Iiris-Marie Ümarik 7.e, Eva-Riin Järve 8.e, Lotte Puusepp 8.c, Faviola Zlata Velliste 8.e (juhendaja Ülle Pinnonen), Liis Mirjam Juvas 9.d, Susann Vahe 9.a (juhendaja Liis Remmel) ja Emma Lotta Lõhmus 9.f (juhendaja Külli Täht). Palju õnne tublidele õpilastele ja nende juhendajatele!