Näitetrupp EKSPERIMENT ja Viimsi Kooliteater pävisid valla aastapreemiad

31.jaanuaril toimus Viimsi valla kultuuri- ja spordiaasta 2018 tänuüritus Viimsi Gümnaasiumis.
Näitetrupp EKSPERIMENT pälvis aastapreemia kategoorias AASTA KULTUURIKOLLEKTIIV.
Laureaaditiitlid erinevatel festivalidelt, gümnaasiumiastme grand prix vabariiklikult festivalilt, Eesti esindamine ülemaailmsel festivalil World Festival of Children`s Theatre 2018 Lingenis (valiti 18 lavastust 81 seast) olid tunnustuse määramise aluseks. Näitetruppi juhendab Külli Täht

Viimsi Kooliteatrile ja Viimsi Muusikakoolile tõi eelmise aasta lavastus “Valge tee kutse” tunnustuse kategoorias AASTA KULTUURIPROJEKT.

Projektis oli kokku üle 100 osavõtja: Tõnis Kõrvits, Ott Kask, Urvi Haasma, Maido Saar, Andrus ja Virve Kalvet, Mari- Liis Rahumets, Merike ja Mart Hindreus, Lauri Pihlak, Emil Orub, Lauri Randma, Emily Bruus, Jaan Kolberg, Vilve Roosioks, Merike Ennomäe, Margit Võsu ja palju näitlejaid, muusikuid ja noortekoori lauljad ning projekti toetajad. Raimond Valgre rollis astus üles Joonatan Kivi.
Lavastas Külli Talmar

Fotograaf Annika Haas