Üleriigilise bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoor

Laupäeval, 2. veebruaril 2019 toimus Saue Gümnaasiumis üleriigilise bioloogiaolümpiaadi piirkonnavoor. 6. klasside arvestuses saavutas Kadri Reisner 6.d (juhendaja Ivi Rammul) II koha. 8. klasside arvestuses võitis II koha Märt Rikken 8.d, IV koha Eva-Riin Järve 8.e ja V koha Karl Kukk 8.d (juhendaja Meri Heinsalu).
Viimsi Kooli esindasid veel Kirke Kaisa Kaunis 7.c, Grete Laiv 6.d, Nataly Järvik 7.c, Emma Ney 7.b, Rebeka Järve 7.b, Anna-Liisa Saar 7.b, Hans Mattias Süld 7.c, Meribel Kõster 9.h, Erik Paurson 9.c, Mary-Ly Raudsepp 9.f, Elisabeth Valt 9.c, Hanna Liisa Sulg 9.f (juhendaja Ivi Rammul), Iiris-Marie Ümarik 7.e, Risten Reintam 8.b, Oliver Ojang 9.e, Oscar Moretti 9.d, Meriliis Kivimägi 8.f ja Faviola Zlata Velliste 8.e (juhendaja Meri Heinsalu). Õpilasi saatis õpetaja Meri Heinsalu.