Eelkool ja mängukool 2019/2020

3. klasside õpioskuste ainepäev Sauel

Neljapäeval, 7. veebruaril 2019 toimus Sauel Gümnaasiumis Harjumaa 3. klasside õpioskuste ainepäev, kus Viimsi Kooli esindasid kaks kolmeliikmelist võistkonda koosseisus Artur Laanemets 3.b (juhendaja Karin Merilepp), Kirke Marie Sarv 3.d (juhendaja Maris Laanela), Lilian Sienna Sild 3.a (juhendaja Kristiina Agu), Carolina Valgur 3.e, Joonas Ata Saks 3.e (juhendaja Annika Estna) ja Mirell Pilve 3.c (juhendaja Mart Vigla).
Pärast väikest sissejuhatust aulas jaotati lapsed klassidesse ja suur mõttetöö võis alata. Erinevad ainealased ülesandeid olid laulupeo teemalised. Tunda tuli erinevate piirkondade rahvarõivaid, näidata oma muusika- ja arvutialaseid teadmisi, osata lahendada Karuko mõistatust ja kokku panna tangrami. Õpilasi saatis õpetaja Karin Merilepp.