Andmekaitse tingimused
Eelkool ja mängukool 2019/2020

Viimsi valla 3. klasside matemaatikavõistlus "Nuputaja"

Teadmiskeskus Collegium Eruditionis korraldab 13. veebruaril 2019 Viimsi valla 3. klasside õpilastele avatud matemaatikavõistluse „Nuputaja“. Võistlusel lahendatakse 60 minuti jooksul loogilist mõtlemist ja nuputamist nõudvaid ülesandeid. Osalema on oodatud vastava klassiastme igast 3. klassist maksimaalselt 3 õpilast.
Võistluse algus Viimsi Koolis kell 13.15 ja orienteeruv lõpp 14.15 (klassiruum C222). Osalejatel palume kaasa võtta vahetusjalanõud, kirjutusvahendid ja kustukummi. NB! keelatud on taskukalkulaatori jt IKT vahendite kasutamine ülesannete lahendamisel.
Matemaatikavõistluse "Nuputaja" korraldamist toetavad Viimsi vald ja Euroopa Regionaalarengu Fond