Andmekaitse tingimused
Eelkool ja mängukool 2019/2020

Programmeerimisvõistlus "Viimsi progeja 2019 - kood on põnev ja kasulik"

Viimsi Kooli teadmiskeskus Collegium Eruditionis kuulutas välja novembrikuus programmeerimisvõistluse „Viimsi progeja 2019 – kood on põnev ja kasulik“. Võistluse lähteülesandeks oli muuta programmeerimise abil õppimine või õpetamine põnevamaks.
Sellel aastal otsustati välja anda kaks peaauhinda:
Mona Marta Laasik 8.f klassist – programmeeris mängu peastarvutamise õppimiseks;
Oliver Paaksi 8.d klassist – tegi rakenduse/äpi ajalooteadmiste kinnistamiseks ja kontrollimiseks.
Palju õnne tublidele programmeerijatele ja nende juhendajale Vilve Roosioksale!
Programmeerimisvõistlust „Viimsi progeja 2019 – kood on põnev ja kasulik“ toetasid Energia Avastuskeskus, Innovatsiooni- ja ettevõtluskeskus Mektroy, Haridus- ja Teadusministeerium, SA Eesti Teadusagentuur, Euroopa Regionaalarengu Fond ja Viimsi vald.