Logo
  Avaleht  Üldinfo  Koolipere  Koolikorraldus  Õppetöö  Projektid  Vastuvõtt  Teadmiskeskus  Tugisüsteem  Huvitegevus  Spordikeskus
  Avaleht
Andmekaitse tingimused
Koolivormi tellimine
PAKUME TÖÖD
Päevakava
Eelkool ja mängukool 2019/2020
Õppekava
Õpetajate konsultatsiooniajad
Õpilaspilet
Videod

  Otsing
Täppisotsing  

Teadmiskeskuse töötoad 22. ja 24. aprillil Viimsi Koolis

Teadmiskeskus Collegium Eruditionis korraldab kevadisel koolivaheajal huvilistele kaks põnevat ja praktilist töötuba.
22. aprillil algusega kell 10.00-12.00 toimub 2.-3. kl õpilastele robootikat tutvustav töötuba "Äratame Legod ellu - võistlusrobotid". Töötuppa on oodatud kõik robootikahuvilised õpilased, kellel puudub eelnev varasem või pikemaajalisem kokkupuude Lego EV3 baaskomplektidega.
Töötoas tutvutakse Lego EV3 baaskomplektidega, nendes sisalduvate andurite ja mootoritega ning õpitakse, kuidas Legod robotiteks kokku panna. Kahe tunni vältel valmivad meeskondades robotid, mis on valmis üksteise vastu võitlusringi astuma ning lahinguid pidama. Töötuba annab hea näite sellest, millega robootikaringis tegeletakse - tule, vaata ja proovi!
Registreerimine: http://www.eformular.com/sipelgas/robootikatuba.html

24. aprillil kell 14.00-15.30 korraldame 2.-4. kl õpilastele koostöös Energia Avastuskeskusega töötoa „Tähetark“. Kui sind huvitavad sündmused, mis toimuvad maapinnast kõrgemal ja kuhu sa niisama ei jõua, siis tule ja avasta kosmos! Üheskoos tutvume tähistaeva vaatlusvahenditega ning katsetame erinevaid interaktiivseid tarkvarasid ja seda kõike selleks, et tuua tähed ja kosmos lähemale.
Registreerimine: http://www.eformular.com/sipelgas/kosmosetuba.html