Andmekaitse tingimused
Eelkool ja mängukool 2019/2020

24. mail avati õpilaste puhkeruum

24.mail avati lindi läbilõikamisega õpilaste puhkeruum, mis sisustati lastevanemate ja õpetajate poolt annetatud taaskasutusmööbliga. Sel moel saadi kokku täpne arv omavahel hästi sobivat sisustust. Ruum sai hele, rõõmus ja kodune ning nüüd on seal korraga mitmel sõpruskonnal võimalik mõnusalt aega veeta. Loodame südamest, et seda ruumi ja selle sisustust osatakse õpilaste poolt ka hoida, et mugavust jätkuks pikemaks ajaks. Täname idee algatajaid ja projekti teostajaid Axel Daari, Oscar Morettit ja Aleksandra Martõnovat koos juhendajate Eve Otti ning Annaliis Tiidusega ning mööbli ja mängude annetajaid:

Kristina Paaksi, Piret Simmot, Kadi Ormi, Marjaana Daari, Mariann Rosenbergi, Livia Rocha Telles Nelsoni, Ürgo Ringot, Annaliis Tiidust, Birgit Mägi, Kaarin Briedist ja Merili Ilvest.