Andmekaitse tingimused
Eelkool ja mängukool 2019/2020

Jalgrattapäev Viimsi Koolis

Reedel, s.o 31.mail toimus Viimsi Koolis jalgrattapäev, millest võtsid osa ligi sada Viimsi Kooli neljandate klasside õpilast ja 40 Jüri Gümnaasiumi kolmandikku. Päeva eesmärgiks oli jalgratturi meisterlikkuse tõstmine. Pärast avakõne ja päeva tutvustust instrueeriti õpetajaid ning suunduti tegevuspunktidesse, millest viis asusid koolimaja ümbruses ja üks klassiruumis. Tegevused sisaldasid teoreetiliste teadmiste kontrolli (jalgratturi teooriatesti) ja erinevaid vigursõidu elemente jalgratturile. Pärast tublit pingutust sõid lapsed koolilõuna ja suundusid ürituse lõpetamiseks aulasse. Tegevuspunktides häid tulemusi näidanud õpilastele jagati tänukirjad ning kõigile lastele anti aktiivse osalemise eest meened ja diplomid. Nii õpilased kui ka õpetajad jäid OÜ Autosõit poolt korraldatud jalgrattapäevaga väga rahule.