Eelkool ja mängukool 2019/2020

Viimsi Kooli ujujad olid edukad EULi noortesarja finaalis

Laupäeval, 1. juunil 2019 toimus Keila Tervisekeskuses EULi noortesarja finaal, kus väga häid tulemusi näitasid Viimsi Kooli õpilased, kes treenivad õpetaja Bruno Nopponeni käe all Viimsi Veeklubis. Konrad Aleksander Sepp 7.c võitis kolm kulda: 400m vabalt, 100m rinnuli ja 200m kompleksi koos NS rekordiga. Camilla Kütt 6.b võitis kullad 100m rinnuliujimises, 100m liblikujumises ning pronksi 200m kompleksujumises. Jorven Bruno Nopponen 7.c võitis kulla 100m rinnuliujumises. Lisaks saavutas Henri Kahl 6.c100m seliliujumises VIII koha, Johanna Gertrud Jõenurm 6.d 100m seliliujumises VII koha ja Mirko Marcel Nõmm 8.e 100m liblikas VIII koha. Palju õnne tublidele ujujatele ja nende treenerile!