Teadmiskeskus
Nõmme Põhikool
Merivälja Kool
Kurtna Kool
LTT - meie teadlik valik!
Sünnipäevad
Huvitavaid linke
Uudised 2008-2010

Matemaatikaring "Lisakursus põhikooli lõpetajale"

Matemaatikaringi „Lisakursus põhikooli lõpetajale“ eesmärgiks on toetada iga õpilase individuaalset arengut matemaatika pädevuse kujunemisel. Huviringis kinnistatakse põhikooli jooksul õpitud teemasid keerulisemaid, loovat ja analüütilist mõtlemist nõudvaid ülesandeid lahendades. Kursusel osalemine annab võimaluse ette valmistuda erinevateks matemaatikavõistlusteks ja sisseastumiskatseteks. Ülesannete lahendamise eesmärgiks on esitada endale väljakutseid, kogeda eduelamust ja avastamisrõõmu (õppimise toetamine ja vahelduse pakkumine läbi IKT vahendite).

Keda ootame osalema?
Keskastme (9. klass) matemaatikahuvilisi õpilasi.

Õppekava maht
30 akadeemilist tundi.

Millal toimub?
Alates oktoobrikuust

Kus toimub?
Viimsi Koolis

Õppemaks
Maleringi kuutasu 15 eurot tuleb maksta MTÜ Teadmiskeskus Collegium Eruditionis a/a Swedbangas EE662200221064825709 iga kuu 15. kuupäevaks. Maksekorralduse selgitusse tuleb kindlasti märkida koostöölepingu number, õpilase ees- ja perekonnanimi, makstava(d) kuu(d) ja viitenumber.

Registreerimine

Juhendaja: Kairi Heinsalu