Andmekaitse tingimused
Eelkool ja mängukool 2019/2020

Näitetrupp Wilhelmiine ootab uusi huvilisi!

Näitetrupis „Wilhelmiine“ tekitatakse õpilastes huvi suulise ja kehalise eneseväljenduse, näitlemise ja teatri vastu loovõpetuse, kõnetehnika, lavalise liikumise, deklamatsiooni, improvisatsiooni, mänguteraapia, analüüsi ja näitlejameisterlikkuse kaudu. Igas õpilases peitub suur huvi ümbritseva maailma ja selles toimetulemise vastu. Meie ei paku valmis teadmisi, vaid need omandatakse koostegemise kaudu. Õpilane õpib, kuidas suhelda, ennast arusaadavaks, tähelepandavaks ja atraktiivseks teha, hakkama saada erinevates elusituatsioonides.

1. ja 2. klasside trupi komplekteerimiseks on lapsed oodatud proovitundi esmaspäeval, 26. augustil kell 18.30 Viimsi Kooli aulas. Sobivatele kandidaatidele saadame peale proovitundi registreerimislingi lepingu sõlmimiseks. Juhendaja Maarika Koks (maarika.koks@viimsi.edu.ee)
Täpsem info: http://www.viimsi.edu.ee/index.php?id=77013