Andmekaitse tingimused
Eelkool ja mängukool 2019/2020

Loodusteaduste olümpiaadi Harjumaa piirkonnavooru võitis Anna-Liisa Saar!

9. novembril 2019 toimus Viimsi Koolis üleriigilise loodusteaduste olümpiaadi piirkonnavoor, millest võtsid osa 2005. aastal ja hiljem sündinud õpilased. Harjumaa koolide arvestuses tegid puhta töö Viimsi Kooli õpilased: I koha saavutas Anna-Liisa Saar 8.b, II koha Axel Daar 9.a ja III koha Daniel Nemerźitski 9.a ning V koha Rebeka Järve 8.b. Piirkonnavooru võitjana tagas Anna-Liisa pääsu loodusteaduste olümpiaadi lõppvooru. Palju õnne tublidele õpilastele ja loodusteaduste õpetajatele Kersti Ojassalule, Iti-Kärt Kiivitile, Karin Keertile, Meri Heinsalule, Kairit Rebasele ja Robert Sultsile.