Teadmiskeskus
Bioloogia õpikoda
Mälumäng
Huvikool Collegium Eruditionis
LTT - meie teadlik valik!
Sünnipäevad
Huvitavaid linke
Uudised 2008-2010

Viimsi Kooli leiutajad TalTech Mektory innovatsiooni- ja ettevõtluskeskuse töötubades

Neljapäeval, 5. detsembril 2019 osalesid Viimsi Kooli 1.e klassi õpilased koos klassijuhataja Eve Skoglundiga TalTech Mektory innovatsiooni- ja ettevõtluskeskuse kahes töötoas, mis oli auhinnaks koolisisese õpilasleiutajate konkursi aktiivsemale klassile. Noored leiutajad said ennast proovile panna LEGO tehnikamaailma töötoas – masinad ja mehhanismid, kus õpilased omandasid praktilisi teadmisi ja oskusi hammasrataste, hoobade ja telgede tööpõhimõtetest ning Cool Tool stuudios, kus kasutati multifunktsionaalseid puidutöö masinaid.
Suur tänu Viimsi Kooli teadmiskeskuse heale koostööpartnerile töötubade organiseerimise eest!