Logo
  Avaleht  Üldinfo  Koolipere  Koolikorraldus  Õppetöö  Projektid  Vastuvõtt  Teadmiskeskus  Tugisüsteem  Huvitegevus  Spordikeskus
  Avaleht
Andmekaitse tingimused
Koolivormi tellimine
PAKUME TÖÖD
Päevakava
Eelkool ja mängukool 2019/2020
Õppekava
Õpetajate konsultatsiooniajad
Õpilaspilet
Videod

  Otsing
Täppisotsing  

In memoriam

Stiiv Gregor Skripnikov

 

10.08.1997 – 5.08.2008

 

 

Mida kõrgemad mäed,

seda sügavamad on orud,

seda rängem on teekond

südames rändajale.

 

Seda suurem on rahu

mõistes, et ole, kus oled,

alati oled sa päral.

 

Doris Kareva

 

Oleme leinas – meie hulgast on lahkunud Stiiv Gregor.  Ta suri 5. augusti hommikul raske haiguse tagajärjel, jõudnud kooliteed käia vaid neli aastat. Kuigi Stiiv viimasel kolmel aastal ei saanud aktiivselt igapäevasest koolielust osa võtta, oli ta siiski meiega, oma klassikaaslaste ja õpetajate kaudu.

 

Stiiv oli suure südamega, uudishimulik ja elurõõmus poiss, huvitudes kõigest, mis tema ümber ja maailmas toimus. Üks tema suuremaid eneseväljendamise viise oli kunst, mille kaudu andis ta edasi oma mõtteid ja tundeid. Paaril viimasel aastal olid tema tööd üleval ka kooli kunstinäitustel, see oli oluline ja tähelepandav panus meie kooliellu.

 

Stiiv võttis koos oma perega osa Viimsi Invaühingu tegemistest, mille kaudu avanes võimalus suhelda teiste lastega. Oma olemuselt oli ta avatud ja empaatiline. Stiiv jõudis möödunud aastal käia Krimmis delfiinide juures, mitmeid kordi osales ta ühingu perelaagrites. Ta pidas oma elu parimateks päevadeks võimalust tantsida laagris kella üheni öösel.

 

Stiiv jääb meie kõikide südamesse lapsena, kes julges oma saatusele otsa vaadata ja nägi alati pilve taga päikest. Ta andis meile mõista, et oluline on elada ja armastada täna, mitte homme.

 

Leinama jäävad perekond, klassi-ja koolikaaslased, õpetajad, sõbrad Invaühingust.