9. septembril kell 17.00 toimub Viimsi Koolis suur koolilaat!

Teisipäeval, 9. septembril kell 17.00-19.00 toimub Viimsi Kooli aatriumis ja aulas suur koolilaat. Laadal saab tutvuda erinevate Viimsi valla huvi- ja spordiringide, -koolide, trennide ja teiste noorte vaba aja veetmise võimalustega. Koolilaadal on võimalik soetada kooliks vajalikke õppevahendeid ning osta ja müüa kasutatud koolivormi esemeid.
NB! Huviringidel ja spordiklubidel on võimalik laadale registreeruda e-posti aadressil merit@viimsi.edu.ee. Kontaktisik Merit Eskel (Viimsi Kooli noortejuht).

Ka sel aastal on soovijatel võimalik muretseda  õpikutele kilekaaned. Kaaned on komplekteeritud vastavalt õpikute ja töövihikute arvule igas klassis. Kilekaantekomplektide müük Viimsi Kooli aatriumis:
Kolmapäev, 3.september kell 12.00 – 18.00
Teisipäev, 9.september kell 13.00 – 19.00