Laste turvalisus Internetis

1.oktoobril kell 18.00 -20.00 toimus sel aastal esimene kogemuste koda vanematele teemal Laste turvalisus Internetis .

Lektor Kalev Pihl, koolitusmaterjal koolitaja nõusolekul http://kalevpihl.spaces.live.com/

Infoühiskonna arenedes on hakanud levima lastevanemate seas arvamus, et lapsed ongi neist Internetis toimetamisel targemad. Lapsevanematel on tihti tunne, et see, mida laps Internetis teeb on midagi nii erilist, et tema sellest niikuinii aru ei saa.

Paljuski aga jäävad lapsed ka Internetis lasteks ning nad vajavad lapsevanema tarkust ning elukogemust sama palju kui teistes tegemistes. Koolitus „Laste turvalisus Internetis“ püüab taasäratada lapsevanema kõige ürgsema instinkti - kaitsta oma last! Sellest, kuidas meile kõigile tuttavad ohud lapsele on kolinud Internetti ja mis seal tegelikult juhtuda võib, proovimegi koolitusel rääkida.

Koolitusest huvitatutel palun registreeruda aadressil: lemme@viimsi.edu.ee või telefonil 6235111.